Chladná hlava v teplém počasí

29.07.2023

Neustále čtu, slyším a vidím, jak si kde kdo nadává na aktuální teplotní situaci. "Je vedro" !, hlásí nejden člověk a nadává na propocená trička stejně hlasitě, jako ještě před pár týdny nadával na vlezlou zimu a mráz. Je to přátelé k neuvěření, ale pokud je léto, pravděpodobně zažijete pár nepříjemných dní ve vlastním (v tom lepším případě) potu a možná i nelibého zápachu (pokud vám jsou slova jako deodorant, parfém či mýdlo zcela cizí).

Věřte, že za pár dní, které utečou rychle jako voda, se opět dočkáte, a budete moci nadávat na bláto na cestách, neustálý déšť  a ranní námrazu, kterou následně vystřídá hromada bílého svinstva poletujícího všude možně a  nepříjemně padajícího za krk. Ano, opět přijde zima a budete si přát léto. Léto a teplo. A jen pro to, aby jste mohli zase nadávat, že slunce svítí a hřeje.

Nenadávejt a užívejte si každého dne, ať je jakýkoliv. Slunný či deštivý, Větrný nebo mrazivý. Kolo života se bude stejně točit dál. Tak se radujte z toho že můžete po tomto rozmanitém světě chodit a usívejte se- nic to nestojí a nesere to strašně moc lidí ;-)